Preču katalogs

Vāciņš Spectra krūts piena pumpjiem 20 mm, 1 gab.

 • Vāciņš Spectra krūts piena pumpjiem 20 mm, 1 gab.

  Svītrkodu: 000000000012
  Cena 1499 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
 • Šis ir oriģināls Spectra vāciņš ar 20 mm diametru, piemērots Spectra krūts piena pumpjiem Spectra ar plata diametra pudelītēm.

  Uzmanību: ja vēlaties vienlaicīgi sūknēt pienu no abām krūtīm, jums jāiegādājas 2 gab.

  Elektriskie pacēlāji
  Elektriskais piena pumpis – moderns māmiņu aksesuārs. Ja Jūs sapņojiet par komfortu zīdīšanas laikā, elektriskais piena pumpis kļūs par Jūsu ikdienas glābiņu un pavadoni. Jūtieties ērti un komfortabli ar šo piena pumpi – katru reizi, kad Jums ir nepieciešams iziet no mājām un atstāt bērnu ar tēvu – elektriskais piena pumpis paātrinās piena sagatavošanas procesu un sniegs efektīvu rezultātu.

  Elektriskais piena pumpis strādā ļoti precīzi un lauj pienam tecēt bez jebkādām problēmam, ka arī - šim piena pumpim var regulēt pumpēšanas stiprumu un ritmu. Ja Jūsu krūšu gali ir kļuvuši sāpīgi, silikona masāžas spilventiņš tiks piestiprināts pie krūts tādā veidā, lai neizlaistu gaisu, tāpēc piena pumpis strādās neizraisot sāpīgas sajūtas krūšu galu zonā, ja Jums ir krūšu iekaisums - mastīts.

  Lielākā piena pumpju daļa ir darbināmi ar bateriju palīdzību, bet ir arī pumpji, kas tiek pieslēgti pie elektrotīkla, tāpēc Jūs varēsiet izvēlēties vispiemērotāku Jums variantu. Kopā ar elektriskajiem piena pumpjiem ražotājs piedāvā plašu vakuuma regulēšanas diapazonu – piena iegūšana norit viegli un efektīvi, ātri un bez sāpēm. Tāpat ir vērts piebilst, ka elektriskos piena pumpjus ir ļoti viegli mazgāt, tāpēc sagatavošanās piena iegūšanai un procesa pabeigšana neprasīs ilgu laiku.

  Tā kā dažreiz var rasties diskomforta un spriedzes sajūta, ko izraisa stress, piena iegūšanas process kļūst sarežģītāks un sagādā grūtības, elektriskais piena pumpis palīdzēs stimulēt krūtis un piena dziedzeru darbību. Iegādājieties elektrisko piena pumpi un izbaudiet zīdīšanas komfortu.