Preču katalogs

Silver Cap - saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai, Livella

 • Silver Cap - saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai, Livella

  Svītrkodu: 765643438855
 • Daudzām mātēm zīdīšana var kļūt par īstu izaicinājumu, ja to apgrūtina sāpes, infekcijas, saplaisājuši vai sāpīgi krūtsgali.

  Šādā gadījumā viens no mātes un mazuļa kopā pavadīšanas brīžiem var pārvērsties mātes spīdzināšanā. Nepareiza mazuļa pozīcija vai nepareiza tehnika bieži ir iemesls vairākumam šo problēmu. Arī krūšu pietūkums, mastīts, fiziski faktori vai anatomiskas īpatnības var izraisīt problēmas zīdīšanas laikā.

  Sekas ir sāpīgi vai pat asiņojoši krūtsgali, kas sagādā milzīgas sāpes mātei un izraisa zīdīšanas priekšlaicīgu pārtraukšanu. Dažos gadījumos krūtsgala ievainojums var pat izraisīt infekciju.

  Maigs un efektīvs veids brūču ārstēšanā un krūtsgalu sāpju mazināšanai ir Silver Cap 999 sudraba zīdīšanas uzliktņi. Tā kā Silver Cap satur gandrīz tikai tīru sudrabu, tas veicina un paātrina sadzīšanas procesu. Sudrabu bieži izmanto kā ārstniecības līdzekli ne tikai tāpēc, ka tas mazina sāpes, bet arī tādēļ, ka tam piemīt antibakteriāla iedarbība, tāpēc Silver Cap ir efektīvs, dabīgs un neķīmisks līdzeklis sāpošu krūtsgalu ārstēšanai zīdīšanas laikā. 

  Ārstēšana bez medikamentiem un ķimikālijām

  Lietojot Silver Cap, jūs novēršat mazulim iespējamo medikamentu vai citu kaitīgu ķīmisku vielu uzņemšanu.

  99,9 % sudrabs

  Silver Cap sastāv no 999 sudraba un nesatur metālu atlikumus, piemēram, niķeli.

  Novērš ādas kairinājumu

  Silver Cap ir viegli un ērti valkājami. Vienkārši nēsājot starp krūšturi un krūtsgalu, tie novērš sāpīgā krūtsgala berzēšanos pret apģērbu

  Neietekmē mātes piena garšu un smaržu

  Atšķirībā no vairākuma izplatīto pretsāpju krēmu Silver Cap neietekmē mātes piena garšu un smaržu.