Preču katalogs

Silikona membrāna un vārsts piena pumpjiem S9 Pro, S12 Pro Momcozy

 • Silikona membrāna un vārsts piena pumpjiem S9 Pro, S12 Pro Momcozy

  Svītrkodu: X003QJ2669
 • ilikona membrāna un vārsts bezvadu piena pumpjiem Momcozy S9/S10/S12/M1.

  Nesatur BPA un ir izgatavots no silikona.

  Komplektā ietilpst:

  1 silikona membrāna;
  1 silikona vārsts
  Ja novērojat mātes piena daudzuma samazināšanos vai piens atgriežas atpakaļ un neietilpst mātes piena tvertnē, pievērsiet uzmanību silikona vārsta nodilumam vai tā pareizai fiksācijai.

  Elektriskie pacēlāji
  Elektriskais piena pumpis – moderns māmiņu aksesuārs. Ja Jūs sapņojiet par komfortu zīdīšanas laikā, elektriskais piena pumpis kļūs par Jūsu ikdienas glābiņu un pavadoni. Jūtieties ērti un komfortabli ar šo piena pumpi – katru reizi, kad Jums ir nepieciešams iziet no mājām un atstāt bērnu ar tēvu – elektriskais piena pumpis paātrinās piena sagatavošanas procesu un sniegs efektīvu rezultātu.

  Elektriskais piena pumpis strādā ļoti precīzi un lauj pienam tecēt bez jebkādām problēmam, ka arī - šim piena pumpim var regulēt pumpēšanas stiprumu un ritmu. Ja Jūsu krūšu gali ir kļuvuši sāpīgi, silikona masāžas spilventiņš tiks piestiprināts pie krūts tādā veidā, lai neizlaistu gaisu, tāpēc piena pumpis strādās neizraisot sāpīgas sajūtas krūšu galu zonā, ja Jums ir krūšu iekaisums - mastīts.

  Lielākā piena pumpju daļa ir darbināmi ar bateriju palīdzību, bet ir arī pumpji, kas tiek pieslēgti pie elektrotīkla, tāpēc Jūs varēsiet izvēlēties vispiemērotāku Jums variantu. Kopā ar elektriskajiem piena pumpjiem ražotājs piedāvā plašu vakuuma regulēšanas diapazonu – piena iegūšana norit viegli un efektīvi, ātri un bez sāpēm. Tāpat ir vērts piebilst, ka elektriskos piena pumpjus ir ļoti viegli mazgāt, tāpēc sagatavošanās piena iegūšanai un procesa pabeigšana neprasīs ilgu laiku.

  Tā kā dažreiz var rasties diskomforta un spriedzes sajūta, ko izraisa stress, piena iegūšanas process kļūst sarežģītāks un sagādā grūtības, elektriskais piena pumpis palīdzēs stimulēt krūtis un piena dziedzeru darbību. Iegādājieties elektrisko piena pumpi un izbaudiet zīdīšanas komfortu.