Preču katalogs

Multi-Mam After-Birth Spray Intīmā kopšana 75 ml

 • Multi-Mam After-Birth Spray Intīmā kopšana 75 ml

  Svītrkodu: 735006860468
  Cena 1450 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  Zīmols
  Multi-mum
  •  Tūlītējs nomierinošs efekts
  • Veicina ādas dabisko atjaunošanu

  • Pasargā un mitrina

  • Vegānisks un bez smaržvielām

  • Multi-Mam After-Birth Spray nomierina, pasargā un mitrina jutīgo ādu ārējā intīmajā zonā, kas bieži vien pēc dzemdībām var būt jutīga. Tas arī veicina ādas dabisko atjaunošanu. Multi-Mam After-Birth Spray ir maigs, vegānisks sastāvs, kura pamatā ir tādas dabīgas sastāvdaļas kā Rosa centifolia un Aloe vera. Bez smaržvielām un dermatoloģiski pārbaudīts. Parocīgais un higiēniskais aerosols smalki izsmidzina, un to var izmantot no visiem leņķiem, pat apgrieztu otrādi (360 grādos). Izstrādāts, lai sniegtu jums patīkamu sākumu.  

  Kā lietot Multi-Mam After-Birth Spray?
  “Pirms lietošanas labi sakratīt. Smidziniet tieši uz intīmās zonas, kad vien nepieciešams nomierināt ādu. Drīkst lietot uz šuvēm un tūlīt pēc dzemdībām*.
  *Tikai ārējai lietošanai. Nelietot uz atvērtām brūcēm.”  

   

  Cik bieži man jālieto Multi-Mam After-Birth Spray?
  Tas ir atkarīgs no jūsu diskomforta līmeņa. Varat lietot Multi-Mam After-Birth aerosolu, kad vien nepieciešams nomierināt ādu. Varat izsmidzināt katru reizi, kad izmantojat labierīcības, lai pasargātu ādu intīmajā zonā.  

   

  Vai drīkstu lietot Multi-Mam After-Birth Spray uz pēcdzemdību ieliktņa?
  Jā, drīkstat izsmidzināt Multi-Mam After-Birth Spray uz pēcdzemdību ieliktņa vai salvetes, vai, ja vēlaties, varat izsmidzināt tieši uz savas ādas.