Preču katalogs

Maisiņi mātes pienam, 25 gab., Lansinoh

 • Maisiņi mātes pienam, 25 gab., Lansinoh

  Svītrkodu: 506006299435
  Cena 1240 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  Zīmols
  Lansinoh
  • Hermētiski un sterili, ar drošu dubulto aizdari.

  • Virs laukuma, kas piepildāms ar pienu, ir vieta, uz kuras var uzrakstīt.

  • Paredzēts piena un pārtikas uzglabāšanai. Nesatur bisfenolu A. Lansinoh īpašais ražošanas process garantē, ka maisiņu ražošanā netiek izmantotas piedevas vai plastifikatori. Tas novērš risku, ka šie materiāli nonāk mātes pienā.

  • Droši uzglabā mātes pienu istabas temperatūrā 6-8 stundas. Mātes pienu var uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā 8 dienas. Sasaldētu mātes pienu var droši uzglabāt līdz 6 mēnešiem.

  Lietošana:
  Noņemiet aizsargjoslu un uzmanīgi atveriet maisiņu. Ielejiet mātes pienu sterilajā maisiņā, pirms lietošanas nav nepieciešams mazgāt. Ielejiet mātes pienu līdz norādītajai atzīmei un atzīmējiet piena datumu un daudzumu. Novietojiet piena maisiņus vertikāli vai horizontāli ledusskapī vai saldētavā. Krūšu pienu, kas maisiņā uzglabāts horizontāli, pēc tam ir vieglāk atkausēt. Pirms mātes piena sasaldēšanas no maisiņa izlaidiet gaisu: novietojiet maisiņu starp rādītājpirkstu un vidējo pirkstu (kā starp šķērēm) un izspiediet gaisu no maisiņa. Drošības nolūkos aizveriet maisiņu ar abiem stiprinājumiem.