Preču katalogs

Krūšu kompreses ar ķiršu kauliņiem, Akuku

 • Krūšu kompreses ar ķiršu kauliņiem, Akuku

  Svītrkodu: 590385899666
  Cena 1499 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  • Krūšu kompreses ar ķiršu kauliņiem ir produkts, kas paredzēts sieviešu labsajūtai zīdīšanas laikā. Izgatavotas no 100% ekoloģiskiem un drošiem materiāliem.

  • Kompreses var likt aukstas vai siltas, atkarībā no jūsu vajadzībām.

  • Silta lietošana: palīdz atbloķēt aizsērējušos piena kanālus un atvieglo mastītu un pietūkušas, sastrēgušas krūtis.

  • Kompreses jālieto tieši pirms barošanas, lai atvieglotu piena plūsmu. Var izmantot arī pirms piena atslaukšanas vai tās laikā, lai samazinātu slaukšanas laiku, paātrinot piena plūsmu.

  Sagatavošanas metode:
  - mikroviļņu krāsns: krāsnī lieciet kompresi (1 gab.) bez pārvalka. Iestatiet laiku atkarībā no cepeškrāsns jaudas (1200W - 20 sekundes);
  - cepeškrāsns: tīrā cepamtraukā cepeškrāsns centrā lieciet kompresi (1 gab.) bez pārvalka un karsējiet apmēram 5 minūtes 130 grādu temperatūrā;
  - sildītājs: uzlieciet kompresi uz tīra, silta sildītāja un ļaujiet tai sasilt līdz vajadzīgajai temperatūrai.
  Aukstā lietošana: atvieglo iekaisušas un pietūkušas krūtis sastrēguma vai mastīta dēļ.
  Pagatavošanas metode: komprese jāievieto saldētavā (bez pārvalka, hermētiskā traukā vai maisiņā, lai nesamirktu un neuzsūktu mitrumu) vismaz 2 stundas. Pirms uzklāšanas uz krūtīm komprese jāpārklāj ar pārvalku.
  Brīdinājums! Produkts paredzēts tikai ārējai lietošanai – neizmantojiet citiem mērķiem, kā vien iepriekš norādītajiem. Izmantojiet ne vairāk kā 20 minūtes. Pārvalku var mazgāt ar rokām vai veļas mašīnā maksimāli 40 grādu temperatūrā. Nekad nemazgājiet kauliņu elementu. Nekad nesildiet kompresi ar pārvalku. Nelietot bērniem. Šis produkts nav rotaļlieta, un tajā ir sīkas detaļas, kuras bērns var norīt. Akuku® kompreses nedrīkst karsēt ilgāk, nekā ieteicis ražotājs. Sildīšana pretēji instrukcijām var tās sabojāt. Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet kompreses temperatūru. Pārkaršana vai pārāk ilga lietošana var sabojāt ķermeni. Nelietot uz jutīgas ādas vai atklātām brūcēm. Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Neaizmigt ar kompresēm. Smagu nepārejošu sāpju gadījumā jākonsultējas ar ārstu. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet, vai izstrādājumam nav bojājumu. Nomainiet elementu ar jaunu, ja elements ir nodilis/netīrs.