Preču katalogs

Komplekts slimnīcai "Dzemdību grozs" MIDI

 • Komplekts slimnīcai "Dzemdību grozs" MIDI

  Cena 3290 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
 • Šajā komplektā atradīsiet pamata higiēnas preces, kas būs nepieciešamas, uzturoties slimnīcā:

  1. Hartmann higiēniskie ieliktņi un autiņi, 14 gab.Tās paredzētas mātei no pirmās līdz piektajai dienai pēc dzemdībām. Ieliktņiem ir palielināta absorbcija:
  3 gab. SENI Active autiņbiksītes 6 pilieni (ļoti augsta uzsūkšanas spēja)
  3 gab. MoliCare® Premium ieliktņi 4 pilieni (augsta absorbcijas spēja)
  4 gab. MoliCare® Premium ieliktņi 3 pilieni (vidēja absorbcijas spēja)
  4 gab. MoliCare® Premium ieliktņi 2 pilieni (mazāka absorbcijas spēja)


  2. Hartmann elastīgās biksītes ar sietiņu, 3 gab.Lieliski pieguļ un stingri notur higiēniskās paketes. Biksītes ir mīkstas un maigas.   Izvēlieties sev piemērotāko izmēru (nebrīnieties, tie ir pieejami tikai 2 izmēros);
  Izvēlieties L izmēra biksītes, ja gurnu apkārtmērs ir 80-120 cm (atbilst XS-L izmēram);
  Izvēlies XL izmēra biksītes, ja gurnu apkārtmērs ir 100-160 cm (atbilst XL-XXXL izmēram).


  3. Vienreizējās lietošanas gultas ieliktņi Hartmann, 90x60 cm, 2 gab.Šie ieliktņi būs nepieciešami pirmajā dienā pēc dzemdībām, lai jūs justos ērti un droši.


  4. Zīdīšanas ieliktņi, 10 gab.Kad sākas laktācija, mātei, kas baro bērnu ar krūti, ir nepieciešami krūšturu ieliktņi. Absorbēs lieko jaunpienu vai pienu. Īpaši plāni, bet, pateicoties diviem slāņiem, spēj uzsūkt mitrumu un aizsargāt drēbes, kā arī gultas veļu no noplūdēm.


  5. Multi-Mam krūšu kompreses, 2 gab.Kompresēm ir ātra nomierinoša iedarbība uz sāpošajiem krūtsgaliem, uzlabo ādas stāvokli ap krūtsgaliem, samazina tūsku un novērš infekciju.

  6. Medela Purelan krēms/Lansinoh krēms , 7g/7ml. Lanolīna krēms palīdz pareizi kopt krūtsgalus, atjaunojot pareizo lipīdu balansu, kas zīdīšanas laikā bieži pazeminās. Krēms satur 100% lanolīnu, kas ir hipoalerģisks, nesatur mākslīgas piedevas un konservantus. Produkts ir drošs gan mātei, gan mazulim. Pirms zīdīšanas nav nepieciešams notīrīt līdzekli no krūtsgaliem.  

  7. Ērts, atkārtoti lietojams maisiņš.  Tajā saliksiet visu, kas būs nepieciešamas dzemdību nodaļā. Ūdens, tālrunis, lādētājs, bērnu drēbes un tā tālāk.