Preču katalogs

Eļļa no celulīta ar bērza lapu ekstraktu Weleda, 200 ml

 • Eļļa no celulīta ar bērza lapu ekstraktu Weleda, 200 ml

  Svītrkodu: 400163808833
  Cena 3899 
  Aptuvenais piegādes laiks : 1 - 2 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  Zīmols
  Weleda,EU
 • Lietošana: Jūs saņemsiet vislabāko efektu, ja lietojat bērzu eļļu celulītam divas reizes dienā vairākas nedēļas - no rīta un vakarā.

  Weleda bērzu eļļai ir neapstrīdama iedarbība pret celulītu.

  Tas ir dabīgs kosmētikas līdzeklis, kas mērķtiecīgi pārvar gan celulīta iekšējos cēloņus, gan ārējās pazīmes - āda kļūst gluda. Produkta pamatā ir rūpīgi atlasītas augu eļļas, kas rūpējas par jūsu ādu līdz tās dziļākajiem slāņiem. Viegli berzējot, tie stimulēs asinsriti un vielmaiņu ādā.

  Weleda
  Uzņēmums tika dibināts 1921. gadā kā farmācijas laboratorija ar savu botānisko dārzu, tagad tas ir pasaules vadošais sertificēto dabisko produktu ražotājs. Dibinātājs doktors Rūdolfs Šteiners apvienojās ar Dr. Ita Vegmanu un zinātnieku komandu, lai izstrādātu savus pirmos sinerģiskos produktus, kas bija vērsti uz ķermeņa sasaisti ar dabiskajiem ritmiem.

  Weleda uzskata, ka viena no vissvarīgākajām lietām veselīgā ķermenī ir līdzsvars, kas nodrošina enerģiju, vitalitāti un skaistumu. Uzņēmums uzskata, ka daba piedāvā labākās izejvielas, kas atbilst katra cilvēka skaistumkopšanas un labsajūtas vajadzībām. Weleda produkti nesatur sintētiskus savienojumus vai toksiskas ķīmiskas vielas. Produktos tiek izmantoti ziedu, augļu un sakņu ekstrakti, minerāli, ēteriskās eļļas.

  Neskatoties uz globālajiem panākumiem, „Weleda“ turpina savu ideju radīt produktus cilvēkiem, kas tuvina dabu dabai. Organizācija joprojām iegulda un paplašina savus botāniskos dārzus, strādājot pie godīgas tirdzniecības līgumiem ar sīksaimniekiem un stādītājiem, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes un dabīgākās izejvielas. Weleda cenšas tirgū padarīt pieejamus netoksiskus, uz dzīvniekiem nepārbaudītus, parabēnus nesaturošus, nesaturētus ĢMO un ftalātus nesaturošus sintētiskus produktus. Katrs Wileda sejas, ķermeņa, matu un mutes dobuma kopšanas līdzeklis ir dabīgs un NATRUE sertificēts. NATRUE ir Eiropas vadošā dabiskuma sertifikācijas iestāde.

  Jau no paša sākuma Weleda cienīja dabu un dabas resursus. Uzņēmuma izpratne par vidi attiecas uz tā darbību, produktiem un pat iepakojuma aspektiem. Ilgtspējīgi iepakojuma standarti ļauj produktu iesaiņojumam, kas saglabā un aizsargā sastāvdaļu izturību, vienlaikus nodrošinot ilgtspējību un pārstrādi.