Preču katalogs

CUMLAUDE CLX INTĪMĀS MAZGĀŠANĀS PUTAS

 • CUMLAUDE CLX INTĪMĀS MAZGĀŠANĀS PUTAS

  Svītrkodu: 842874993840
 • Produkta informācija, lietošanas mērķis
  Intīmās mazgāšanās putas ar hlorheksidīnu un pretmikrobu augu kompleksu ar higiēnisku, atsvaidzinošu un aizsargājošu iedarbību. Ar ārējo dzimumorgānu fizioloģisko pH, lai maigi attīrītu intīmo zonu, ievērojot ādas un gļotādu virspusējo līdzsvaru. Tā putu tekstūra nodrošina vienmērīgu uzklāšanu bez nepieciešamības radīt berzi vai diskomfortu šajā vietā.
  Dermatoloģiski un ginekoloģiski testēts.
  Lietošanai piemērots šādos gadījumos - pārmērīgas lokālās mikrofloras attīstības, grūtniecības, pēc dzemdību, menstruāciju un pēc seksuālām attiecībām.

  Instrukcija pareizai lietošanai
  Uzklājiet jūtīgajā zonā ar maigu masāžu un noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. To var lietot no rīta un vakarā atbilstoši vajadzībām.

  Sastāvdaļu saraksts
  Aqua (Water); Glycerin; PEG-8; Methylpropanediol; Sodium Myristoyl Sarcosinate; Sodium Methyl Cocoyl Taurate; Polysorbate 20; Undecylenamidopropyl Betaine; PEG-7 Glyceryl Cocoate; Centaurea Cyanus Flower Extract; Chlorhexidine Digluconate; Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract; Citrus limon (Lemon) Peel Extract; Equisetum Arvense Leaf Extract; Hydrastis Canadensis (Goldenseal) Root Extract; Lactic Acid; Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract; Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract; Olea Europaea (Olive) Leaf Extract; Origanum Vulgare Leaf Extract; Calendula Officinalis Flower Extract; Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract; Thymus Vulgaris (Thyme) Flower / Leaf Extract; Propylene Glycol; Sodium Chloride; Parfum (Fragrance)

  Brīdinājumi un piesardzības noteikumi
  Tikai ārējai lietošanai. Ja
  produkts nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet ar ūdeni. Nesatur krāsvielas.

  Glabāšanas apstākļi
  Glabāt cieši noslēgtu, prom no tiešas karstuma vai saules gaismas.

  Neto daudzums
  165 ml