Preču katalogs

Atrodi sev piemērotāko barošanas krūšturi

 • Atrodi sev piemērotāko barošanas krūšturi

  Atrodi sev piemērotāko barošanas krūšturi

  Izvēloties labi piegulošu un atbalstošu krūšturi grūtniecības un barošanas laikā, jāņem vērā pats svarīgākais – lai būtu ērti. Šajā periodā ķermenis mainās, gatavojoties jaunajai dzīves lomai – krūšturim jābūt tādam, kas spēj pielāgoties un jums netraucēt ceļā uz to.

  Kādus krūšturus grūtniecības laikā izvēlēties?


  Dienas laikā: iesakām kaut ko mīkstu un elpojošu, vienlaikus arī elastīgu un tādu, kas sniedz vajadzīgo atbalstu (vislabāk, ja bez stieplītēm). Mūsu piedāvājumā tāds ir bambusa, bez stieplīšu grūtniecības un barošanas krūšturis, kas savas elastības dēļ, ir lielisks risinājums.
  Nakts laikā: nekas komforta un ērtības ziņā nevarēs pārspēt mūsu grūtnieču un barošanas krūšturi miega stundām. Tie šūti bez papildu klipšiem, āķīšiem, stieplītēm, ir īpaši mīksti, tāpēc miegam nekas netraucēs. Tāpat, tie nodrošina perfektu atbalstu grūtniecības laikā, kā arī pēc bērna piedzimšanas, krūšturi ērti kalpo zīdaiņa barošanai.


  Īpašiem gadījumiem: ja meklējat kaut ko nedaudz stilīgāku, kādiem īpašiem dzīves notikumiem, talkā var nākt mežģīnes! Mūsu krāšņo mežģīņu krūšturu piedāvājums grūtniecēm veidots meistarīgi, tiem piemīt ikdienas krūšturu forma un atbalsts, vienlaikus tie nēsātājām sniedz papildu pārliecību par sevi, palīdzot sevi ieraudzīt seksīgākā tēlā.


  Esi aktīva: tas grūtniecības laikā palīdzēs gan Tev, gan bērniņam, tāpēc liela nozīme ir piemērotam sporta krūšturim. Ar vieglu piekļuvi krūtīm zīdīšanas vajadzībām, šie krūšturi piemēroti arī pēc bērna piedzimšanas, kad būsiet gatava sākt atgūt savu fizisko formu.
  Mēs ceram, ka šis raksts jums noderēs, lai atrastu piemērotāko krūšturi savām vajadzībām!
    

 • SEKOJIET MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS

  Abonējiet mūsu jaunumu vēstuli un saņemiet 10% atlaidi

  REĢISTRĒTIES