Preču katalogs

Mašīnas sēdeklis 4Baby Vel-Fix, 0-36 kg, red

 • Mašīnas sēdeklis 4Baby Vel-Fix, 0-36 kg, red

  Svītrkodu: 590169195784
  Cena 24210 
  26900  Ietaupījums 2690 
  Aptuvenais piegādes laiks : 2 - 5 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
 • Nav noslēpums, ka, gaidot bērniņu, pieņemot lēmumu iegādāties pareizās lietas, ir ļoti daudz dažādu izaicinājumu. Viens no izaicinājumiem ir autokrēsliņš. Atkarībā no jūsu finansiālajām iespējām, nākotnes plāniem, dzīvesveida un citiem faktoriem jums būs jāizvēlas pareizais autokrēsls mazulim, lai nodrošinātu bērna drošību un ceļošanas komfortu. Jums būs nepieciešams autokrēsliņš pat tad, ja nebraucat ar automašīnu, bet plānojat savu bērnu vest mājās no dzemdību nama. Jaundzimušais nevar ceļot bez sēdvietas, kas īpaši paredzēta viņa svaram. Vietu sadalījums grupās ir indikatīvs, jo mazuļi aug pēc individuāla ātruma. Tomēr ir grupas, kas palīdzēs jums koncentrēties. Šeit ir 0/1/2/3 (0-36 kg) automašīnu sēdekļu grupa bērniem no dzimšanas līdz 36 kg (9/12 gadi). Šis autokrēsliņu tips ļauj bērnam braukt gan priekšā, gan braukšanas virzienā. Šīs grupas krēsliņem parasti ir 3 slīpuma līmeņi: sēdus stāvoklis (2 varianti) un guļus stāvoklis (ar miega funkciju). Tas garantēs īpaši augstu komforta līmeni gan bērniem, gan vecākiem un, pats galvenais, nodrošinās bērna pareizu stāvokli atbilstoši viņa svaram un vecumam. 

  Sēdekļa regulēšana
  Autokrēsliņi ir izaicinājums, ar kuru jums nāksies saskarties pirms mazuļa piedzimšanas. Tāpat kā ikviens vecāks vai māmiņa, jūs dabiski vēlaties perfektu autokrēsliņu savam ceļojumam un drošībai. Tāpēc nav šaubu, ka jūs jau esat apskatījuši ieteikumus un lūguši draugu atsauksmes un varbūt veikuši kādu salīdzinājumu internetā. Jūs droši vien jau esat uzzinājis, ka autokrēsliņi ir sagrupēti un tiem ir atšķirīga specifika un funkcionalitāte. Tomēr viena no vissvarīgākajām autokrēsliņa īpašībām ir spēja pielāgot sēdekli mazuļa formai. Tā kā bērni aug patiešām ātri, mainās viņu augums, svars, kā arī roku un kāju garums, un, lai nodrošinātu maksimālu drošību ceļojuma laikā, ir nepieciešama arī iespēja pielāgot sēdekli. Visizplatītākie ir autokrēsliņi ar regulējamu sēdvietu un pagalvi. Šeit ir jauns un īpaši izstrādāts Pallas M-fix drošības spilvens (dažos Cybex autokrēsliņos), kas pielāgojas uz priekšu un atpakaļ, dodot bērnam lielāku pārvietošanās brīvību un sēdēšanas augstumu atbilstoši bērna proporcijām. Šis sēdekļa tips - daudz drošāks un pielāgojamāks trieciena gadījumā, absorbē trieciena spēku. Ja, izvēloties autokrēsliņu, redzat sēdekļa regulēšanas iespēju, ņemiet vērā, ka tas ir aspekts, kas, iespējams, palielinās jūsu bērna drošību.

  ISO-FIX
  Autokrēsliņu drošība ir saistīta ar daudziem tehniskiem jautājumiem, un viens no tiem ir ISO-FIX stiprinājuma veids. Izvēloties ISO-FIX autokrēsliņu, jūs noteikti izvēlaties vienu no drošākajiem mūsdienu veidiem, kā jūsu bērns var droši ceļot automašīnā. Bet kas ir ISO-FIX un kāpēc tas ir tik augstu novērtēts?
  ISO-FIX ir starptautiski atzīta un standartizēta automašīnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma. Tā automātiski fiksē autokrēsliņu ISO-FIX stiprinājuma punktos. Šī sistēma novirza trieciena spēku uz leju, uz autokrēsliņu un pēc tam uz priekšu, tādējādi samazinot bērna galvas un kakla traumu risku.
  Izmantojot ISO-FIX, risks, ka sēdeklis tiks nepareizi piestiprināts, ir daudz mazāks nekā ar automašīnas drošības jostu. Atkarībā no izmēra šo sistēmu var izmantot zīdaiņu, mazu bērnu un lielāku bērnu nostiprināšanai atkarībā no viņu vecuma un svara.

  Kad bērni izaug no sēdekļa, kas ir vērsts uz aizmuguri, visdrošāk ir izmantot 1. grupas autokrēsliņu, kas ir vērsts braukšanas virzienā ar iekšējām drošības jostām. Bērni, kuri izmanto šādus sēdekļus, negadījumā gūst traumas daudz retāk nekā tie, kuri paši lieto drošības jostas vai, vēl ļaunāk, ir pilnībā nepiesprādzēti. Uz priekšu vērstie bērnu sēdeklīši nodrošina aizsardzību pret triecieniem, un tajos ir integrētas piecu punktu (vai trīspunktu) drošības jostas vai drošības vairogs, kas atbalsta bērnu. Ļoti svarīgi pirms brauciena atvēlēt pietiekami daudz laika, lai bērns varētu ērti piesprādzēties ar jostām un pārliecināties, ka jostas ir pareizi noregulētas. Tām jābūt pietiekami stingri pievilktām, lai starp bērna krūtīm un siksnām ietilptu tikai viens vai divi pirksti. Jostas sprādze nedrīkst atrasties virs bērna vēdera. Apģērbs var ietekmēt jostu sasprindzinājumu, tāpēc pārbaudiet to katrā braucienā. Uz bērnu vērstus bērnu sēdekļus var izmantot automašīnas priekšpusē vai aizmugurē, taču tie ir drošāki aizmugurē, īpaši, ja ir priekšējā pasažiera drošības spilvens. Visdrošāk ir turēt bērnus šāda veida sēdeklīšos, līdz viņi no tiem izaug.