Preču katalogs

Mašīnas sēdeklis 4Baby Euro-Fix, 15-36 kg, dark turquoise

 • Mašīnas sēdeklis 4Baby Euro-Fix, 15-36 kg, dark turquoise

  Svītrkodu: 590169195809
  Cena 9810 
  10900  Ietaupījums 1090 
  Aptuvenais piegādes laiks : 2 - 5 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
 • Vel-fix autokrēsliņš nodrošina augstākās kvalitātes komfortu un aizsardzību atbilstoši stingrajam i-Size standartam. Tas ir izstrādāts, lai apmierinātu gan jaunāko, gan vecāku bērnu vajadzības. Vel-fix piedāvā ļoti augstu funkcionalitātes līmeni, pateicoties tā 360 grādu grozāmajai pamatnei. Sēdekļa rotēšana, nenoņemot to no vadotnēm, ļauj to brīvi pagriezt pret automašīnas durvīm, lai ērti ievietotu vai izņemtu mazuli. BSC (Basic Safety Control) sistēma garantē, ka sēdeklis ir pareizi nostiprināts. Īpaši mazākajiem tas ir aprīkots ar papildu reducējošu ieliktni, kas nodrošina nepieciešamo komfortu un drošību. Vel-fix ir izstrādāts tā, lai, ievērojot drošības ekspertu ieteikumus, mazākie no pirmajām dzīves dienām līdz 105 cm augumam, kas ir aptuveni 4 gadi, varētu ceļot ar skatu uz aizmuguri. Vel-fix ir aprīkots ar divpusēju SideProtect sistēmu, kas ir papildu barjera sānu trieciena laikā, īpaši izceļot mazuļa kaklu un galvu. Sēdeklim ir 15 pakāpēs regulējams galvas balsts, kas nozīmē, ka tas aug līdzi bērnam līdz 150 cm, t.i. līdz 12 gadiem.

  PRODUKTA RAKSTUROJUMS:

  • Sēdeklis paredzēts 40-150 cm (0-36 kg) gariem bērniem

  • Uzstādīšana aizmugurē (RWF) līdz 105 cm (svars ≤18 kg)

  • 360° grozāms sēdeklis

  • BSC – sistēma, lai kontrolētu pareizu sēdekļa lietošanu

  • Ergonomisks ieliktnis jaundzimušajiem

  • Regulējams galvas balsts 15 pozīcijās

  • 4 pakāpju sēdekļa stāvokļa regulēšana

  • Stiprināšana, izmantojot ISO-FIX un Top Tether

  • Papildu sānu aizsardzība

  • 5 punktu drošības jostas

  • ECE R129 apstiprināts

  ISO-FIX
  Autokrēsliņu drošība ir saistīta ar daudziem tehniskiem jautājumiem, un viens no tiem ir ISO-FIX stiprinājuma veids. Izvēloties ISO-FIX autokrēsliņu, jūs noteikti izvēlaties vienu no drošākajiem mūsdienu veidiem, kā jūsu bērns var droši ceļot automašīnā. Bet kas ir ISO-FIX un kāpēc tas ir tik augstu novērtēts?
  ISO-FIX ir starptautiski atzīta un standartizēta automašīnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma. Tā automātiski fiksē autokrēsliņu ISO-FIX stiprinājuma punktos. Šī sistēma novirza trieciena spēku uz leju, uz autokrēsliņu un pēc tam uz priekšu, tādējādi samazinot bērna galvas un kakla traumu risku.
  Izmantojot ISO-FIX, risks, ka sēdeklis tiks nepareizi piestiprināts, ir daudz mazāks nekā ar automašīnas drošības jostu. Atkarībā no izmēra šo sistēmu var izmantot zīdaiņu, mazu bērnu un lielāku bērnu nostiprināšanai atkarībā no viņu vecuma un svara.

  Mūsdienu autosēdeklīšus parasti nostiprina divējādi - ar ISO-FIX sistēmu vai ar drošības jostām. Iespējams, visizplatītākā metode ir drošības jostas stiprināšana, kad automašīnas drošības josta tiek izvilkta caur sēdekļa stiprinājumiem un fiksēta drošības jostas slēdzenē, it kā drošības josta būtu normāli piesprādzēta. Šādā veidā autokrēsliņu var nostiprināt divos veidos - braukšanas virzienam vai pretēji braukšanas virzienam. Tas ir atkarīgs no tā, kā tieši tie ir jāpiestiprina: ja priekšā - jostai jābūt izvilktai caur zilajiem aizbāžņiem, ja apakšā - caur sarkanajiem.
  Viena no galvenajām drošības jostu priekšrocībām ir to mobilitāte. Ja sēdeklis ir nostiprināts ar drošības jostām jau automašīnā, to būs īpaši viegli pārvietot no vienas automašīnas uz citu vai vienkārši aizvest mājās ar atvienotu drošības jostu. Turklāt daudzos gadījumos šāda veida stiprinājumi ir vieglāki nekā ISO-FIX sistēma. Ir svarīgi uzsvērt, ka automašīnas drošības jostas var izmantot visām automašīnu sēdekļu grupām, padarot šo metodi īpaši universālu.

  Kad bērni izaug no sēdekļa, kas ir vērsts uz aizmuguri, visdrošāk ir izmantot 1. grupas autokrēsliņu, kas ir vērsts braukšanas virzienā ar iekšējām drošības jostām. Bērni, kuri izmanto šādus sēdekļus, negadījumā gūst traumas daudz retāk nekā tie, kuri paši lieto drošības jostas vai, vēl ļaunāk, ir pilnībā nepiesprādzēti. Uz priekšu vērstie bērnu sēdeklīši nodrošina aizsardzību pret triecieniem, un tajos ir integrētas piecu punktu (vai trīspunktu) drošības jostas vai drošības vairogs, kas atbalsta bērnu. Ļoti svarīgi pirms brauciena atvēlēt pietiekami daudz laika, lai bērns varētu ērti piesprādzēties ar jostām un pārliecināties, ka jostas ir pareizi noregulētas. Tām jābūt pietiekami stingri pievilktām, lai starp bērna krūtīm un siksnām ietilptu tikai viens vai divi pirksti. Jostas sprādze nedrīkst atrasties virs bērna vēdera. Apģērbs var ietekmēt jostu sasprindzinājumu, tāpēc pārbaudiet to katrā braucienā. Uz bērnu vērstus bērnu sēdekļus var izmantot automašīnas priekšpusē vai aizmugurē, taču tie ir drošāki aizmugurē, īpaši, ja ir priekšējā pasažiera drošības spilvens. Visdrošāk ir turēt bērnus šāda veida sēdeklīšos, līdz viņi no tiem izaug.