Preču katalogs

Masieris krūts barošanai Momcozy

 • Masieris krūts barošanai Momcozy

  Svītrkodu: X003Y9EFDD
 • DAUDZFUNKCIONĀLA UN UNIVERSĀLA LIETOŠANA
  Samaziniet sāpes un diskomfortu, kad pašā sākumā vēlaties stimulēt piena ražošanu. Pirms barošanas mīkstiniet krūtis, lai piens varētu vieglāk plūst. Uzlabojiet piena plūsmu, barojot bērnu ar krūti vai izspiežot pienu, izmantojot krūts sūkni. Atbloķējiet aizsprostotos piena kanālus, kā arī jutīgas un piepildītas krūtis - aizmirstiet par nogurdinošo krūšu saspiešanu ar rokām. Šim masierim ir trīs režīmi, jūs varat izmantot vibrāciju, siltumu vai abu kombināciju, tāpēc tas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām.

  PALĪDZ ATBLOĶĒT PIENA KANĀLUS
  Iedvesmojoties no tradicionālās ķīniešu procedūras Gua Sha, šim masierim ir 3 dažādi līmeņi dažāda veida masāžām, kas var atbloķēt kanālus ar mazākām sāpēm un mazināt visas zīdīšanas problēmas, piemēram, piena sastrēgumus, mastītu utt.

  STIMULĒ PIENA PLŪSMU
  Mazāk bloķētu kanālu - tas nozīmē, ka izplūst vairāk piena. Mīkstāka krūts, kas labāk pieguļ mazulim - ir tas, ko šis masieris var nodrošināt. Pārnēsājams un pietiekami mazs, lai ietilptu krūšturī. Formas dēļ to ir viegli turēt un lietot jebkuras zīdīšanas laikā vai pārtraucot zīdīšanu.

  SILDĪŠANAS-MASĀŽAS REŽĪMS
  2 režīmi un 6 intensitātes līmeņi katram režīmam, kas piemēroti pat visjutīgākajām krūtīm. Tas ir izgatavots no silikona, nesatur bisfenolu A, tāpēc tas ir drošs gan māmiņām, gan zīdaiņiem.

  ŪDENSNECAURLAIDĪGA KONSTRUKCIJA IPX7
  Augsts ūdens izturības līmenis - masieris nebaidās ne tikai no ūdens šļakatām, bet arī no dušas ūdens.

  VIEGLI LIETOJAMS
  Uzlāde, izmantojot magnētisko USB kabeli, ir vēl ātrāka un vienkāršāka (ierīci nevar izmantot uzlādes laikā). Skaņas līmenis ir mazāks par 50 dB, tāpēc to var izmantot naktī - tas nepamodinās bērnu. Brīdinājums par zemu akumulatora uzlādi - kad spuldze sāk mirgot, masieri var izmantot vēl apmēram 20 minūtes.

  KOMPLEKTĀCIJA
  Masieris, USB lādētājs, uzglabāšanas soma, rokasgrāmata.