Preču katalogs

CebaBaby pleds Peru adīta eglīte - stepēta, 90x90cm

 • CebaBaby pleds Peru adīta eglīte - stepēta, 90x90cm

  Svītrkodu: 590767233221
  Cena 3144 
  3699  Ietaupījums 555 
  Aptuvenais piegādes laiks : 2 - 5 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  Zīmols
  CebaBaby
  • Apbrīnojama adītā sedziņa jau no pirmajām mazuļa dzīves dienām silti ieskaus bērnu miega stāvoklī vai aukstā laikā.

  • Var izmantot kā paklāju spēļu laukumā, nodrošinot komforta un siltuma sajūtu.

  • Ražotāji parūpējās, lai izmantojamie materiāli nekairinātu zīdaiņa maigo ādu un ļautu tai brīvi elpot. Biezu adītu sedziņu var izmantot visu gadu.

  • Izmantojot plašu krāsu klāstu, katrs atradīs sev kaut ko interesantu. Sedziņa var lieliski aizpildīt bērna istabas interjeru, kļūstot par skaistu šūpuļa vai ratu aksesuāru.

  • Dodiet savam bērnam to, kas ir vislabākais!

  • Trikotāžas sedziņa 90x90 cm. Sastāvs: 100% kokvilna. Mazgāt veļas mašīnā 30ºC temperatūrā, maks. 800 apgr./min, centrifūgā, žāvēt horizontālā stāvoklī. Izmantojiet maigus mazgāšanas līdzekļus, kas nesatur hloru un balinātājus.

  • "OEKO-TEX®" ir neatkarīga starptautiska asociācija, kurā ir 18 akreditēti institūti 85 dažādās valstīs visā pasaulē. To mērķis ir aizsargāt planētu, nodrošināt augstas kvalitātes un ilgtspējīgus produktus, kas nonāk globālajā tirgū. "STANDARD 100 by OEKO-TEX®" sertifikāts ir pasaulē visplašāk lietotā zīme, kas garantē, ka jebkurš tekstilizstrādājums ar šo zīmi ir rūpīgi pārbaudīts un nesatur vairāk par 300 kaitīgām vielām. Sertifikācija ir balstīta uz "OEKO-TEX®" zinātniski pamatotiem kritērijiem un neitrāliem laboratorijas testiem plašam vielu klāstam, gan regulētām, gan neregulētām, kas var kaitēt veselībai un videi. Kritēriju katalogu atjaunina vismaz reizi gadā un papildina ar jaunām zinātnes atziņām vai tiesību aktu prasībām. Daudzos gadījumos šajā sertifikātā noteiktie bīstamības ierobežojumi ir stingrāki nekā valsts un starptautiskās prasības. Saskaņā ar modulāro sistēmu tiek pārbaudīta katra sastāvdaļa, sākot ar šķiedru, vītni un beidzot ar pašiem izstrādājumiem, līdz gala produktam tiek piešķirta "STANDARD 100" atzīme. Ja tekstilizstrādājumam ir šī etiķete, varat būt pārliecināti, ka visi ražošanas posmi ir pabeigti. Visas izejvielas ir pārbaudītas attiecībā uz kaitīgām vielām vidē, padarot produktu nekaitīgu cilvēka veselībai. Klientu uzticība un produktu drošība tiek garantēta.