Preču katalogs

BabyOno aktivitāšu paklājiņš Baseins

 • BabyOno aktivitāšu paklājiņš Baseins

  Svītrkodu: 590143541415
  Cena 3869 
  4299  Ietaupījums 430 
  Aptuvenais piegādes laiks : 2 - 5 darba dienas
  Prece ir noliktavā
  Uz grozu 
  Zīmols
  Baby Ono
 • Babyono izglītojošs paklājiņš, tā ir lieliska vieta atpūtai un spēlēm. Pēc savas formas tas atgādina lielu, mīļu rotaļu lācīti. Paklājiņš ir īpaši biezs un lieliski izolē no grīdas. Papildinājām ar noņemamu spilvenu, kā profilakse mazulim no galvas saplacināšanas.
  Mūsu aktivitāšu paklājiņa krāsas ir izvēlētas tā, lai nenovirzītu mazuļa uzmanību un ļautu jau no pirmajām dzīves nedēļām pievērsties rotaļām un apkārtējās pasaules vērošanai.

  Īpašības

  Spilvens pret galvas saplacināšanu
  Savam aktivitāšu paklājiņam pievienojām mīkstu spilvenu ar iedobumu vidū, kas neļauj galvai saplacināties. Spilvenu var viegli noņemt no paklājiņa un paņemt līdzi uz ratiem, gultiņu vai automašīnas krēsliņu.

  Interesanti piekariņi
  Komplektā ietilpst 5 noņemami piekariņi, kas veicina bērna attīstību. Starp tiem ir 2 čīkstoši piekariņi, 2 graužamas rotaļlietas un spogulis. Rotaļlietas ir viegli piestiprināt pie lokiem. Tie palīdzēs Jūsu bērnam trenēt rokas – satvert un pārvietot priekšmetus no rokas rokā.

  Vieta spēlēm un atpūtai
  Mūsu paklājs ir mīksts un pūkains. Tā forma atgādina lielu rotaļu lācīti, pie kura bērns var pieglausties un atpūsties, kad jūtas noguris. Paklājiņš ir biezs, tāpēc lieliski izolē grīdu.

  Atbalsts guļot uz vēdera
  Mūsu izglītojošais paklājiņš ir lieliska vieta, kur izklaidēties jūsu mazajam. Papildus piekariņiem esam pievienojuši čīkstošu putnu ar plīvojošiem spārniem, kustīgas lācīša ķepiņas vai pūkainu asti, lai mudinātu mazo rotaļāties un gulēt uz vēdera.

  Aug kopā ar bērnu
  Paklājiņš noderēs bērnam pirmajos attīstības posmos. Sākumā to izmantojiet gulēšanai uz muguras, pēc tam gulēšanai uz vēdera. Kad bērns paaugsies un sāks sēdēt un rāpot, paklājiņš pildīs paklāja funkciju un kļūs par mājīgu rotaļu vietu.
  Ērta un ātra stiprināšana
  Loki ir piestiprināti pie paklājiņa ar ērtu stiprinājumu, kas atrodas paklājiņa apakšā.

  Tehniskie dati

  Komplektā:
  paklājs
  noņemami loki
  5 piekariņi
  Tehniskie dati:
  Materiāls: 100% poliesters, nesatur BPA, PVC un ftalātus
  Tīriet ar mitru drānu