Preču katalogs

MamoTato gultas veļa, Premium, 2 daļas

 • Bērnu gultas veļa MamoTato, kas izgatavota no augstākās kvalitātes sertificētas kokvilnas, ir ļoti izturīga, tāpēc tā saglabā labu izskatu arī pēc biežas mazgāšanas.

  Komplektā ietilpst:

  segas pārvalks (100x135 cm)
  spilvendrāna (40x60 cm).
  MamoTato gultas veļa ir kolekcijas sastāvdaļa, tāpēc to var kombinēt ar citiem bērnu piederumiem, konvertu, guļammaisu vai ratu spilvenu, kā arī uzturēt to pašu zīmējumu vai krāsas telpās un ārpus tām.

  "OEKO-TEX®" ir neatkarīga starptautiska asociācija, kurā ir 18 akreditēti institūti 85 dažādās valstīs visā pasaulē. To mērķis ir aizsargāt planētu, nodrošināt augstas kvalitātes un ilgtspējīgus produktus, kas nonāk globālajā tirgū. "STANDARD 100 by OEKO-TEX®" sertifikāts ir pasaulē visplašāk lietotā zīme, kas garantē, ka jebkurš tekstilizstrādājums ar šo zīmi ir rūpīgi pārbaudīts un nesatur vairāk par 300 kaitīgām vielām. Sertifikācija ir balstīta uz "OEKO-TEX®" zinātniski pamatotiem kritērijiem un neitrāliem laboratorijas testiem plašam vielu klāstam, gan regulētām, gan neregulētām, kas var kaitēt veselībai un videi. Kritēriju katalogu atjaunina vismaz reizi gadā un papildina ar jaunām zinātnes atziņām vai tiesību aktu prasībām. Daudzos gadījumos šajā sertifikātā noteiktie bīstamības ierobežojumi ir stingrāki nekā valsts un starptautiskās prasības. Saskaņā ar modulāro sistēmu tiek pārbaudīta katra sastāvdaļa, sākot ar šķiedru, vītni un beidzot ar pašiem izstrādājumiem, līdz gala produktam tiek piešķirta "STANDARD 100" atzīme. Ja tekstilizstrādājumam ir šī etiķete, varat būt pārliecināti, ka visi ražošanas posmi ir pabeigti. Visas izejvielas ir pārbaudītas attiecībā uz kaitīgām vielām vidē, padarot produktu nekaitīgu cilvēka veselībai. Klientu uzticība un produktu drošība tiek garantēta.